נמצאו 10 תוצאות עבור חיפוש התג : עציצים

כדים ועציצים

... (קרא עוד...)

עציצים ואדניות

במשתלת הסחלב ניתן למצוא מגוון ענק של עציצים ואדניות לבית , למרפסת ולהנחה על אדן החלון,  מוצרי הפלסטיק מיוצרים באיכות גבוהה ונשמרים לאורך זמן רב. כמו כן, ניתן למצוא במשתלה תחתיות המתאימות לאדניות ועציצים, תחתיות על... (קרא עוד...)

עציצי קש וכלי קש לגינה

במשתלת הסחלב ניתן למצוא עציצים וכלי שתילה העשויים קש ומשווים מראה כפרי,       כמו כן ניתן למצוא במשתלה כלי תליה על פרגולות העשויים מנצרים ומקש. במשתלת הסחלב ניתן למצוא עציצי קש וכלי שתילה מקש במגוון גדלים ודגמים... (קרא עוד...)

מתנות וכלי נוי

איזה כיף להעניק מתנה, ליום הולדת לחג או בשביל להגיד תודה, אך לעיתים המשימה כלל אינה פשוטה,כשבא לך לצאת מהשיגרה ופתאום בא לך מתנה מפתיעה, לא עוד זר, או עציץ לפינה, אלא משהו שיביע מחשבה ונתינה.במשתלת הסחלב יש לנו מתנות... (קרא עוד...)

משתלת הסחלב - משתלה בראשון לציון

משתלת הסחלב, משתלה בראשון לציון בסמוך לצומת עין הקורא, אשר מציעה קשת רחבה וצבעונית של שזירת פרחים, סחלבים, צמחי בית, צמחי נוי לגינה, פרחים עונתיים/רב שנתיים,עצי זית,עצי פרי,עצים בוגרים, מערכות השקיה, ציוד גינון ושתילה,... (קרא עוד...)

מבצעים משתלה

  * שם מלא: * אימייל: תאריך לידה: * טלפון: * תעודת זהות: * כתובת מלאה למשלוח: ... (קרא עוד...)

דישון והדברה

  במשתלת הסחלב תוכלו למצוא מגוון מוצרי דישון והדברה לטיפוח הצמחיה ולסילוק מזיקים, למניעת התפשטות מחלות בצמחים ולתברואה: חומרי דישון והדברה אורגניים - לא רעילים ובטיחותיים לשימוש! חומרי דישון והדברה קונבנציונליים -... (קרא עוד...)

פרחי קיץ

פרחי עונה נותנים לנו את מוקדי הצבע ומשטחי הצבע העזים בגן או באדנית, הם גם מגוונים לנו את הגן ע"פי תקופה הפריחה שלהם, בין אם בקיץ, בחורף, בסתיו, או באביב. מרבית פרחי העונה זקוקים לשמש ,מים ודישון. שתילת משטחים של  פרחי... (קרא עוד...)

הזמנת זרי פרחים

בין אם מדובר במתנה לחג, יום-הולדת או אירוע משמח אחר, זר פרחים משמש כמתנה מושלמת לאלה שיקרים לליבנו. הזר לא רק גורם לתחושת שמחה והתרגשות, אלא מעניקה צבע וחיות לבית ומסמל אות אהבה והוקרה. כדי לשדרג את המתנה, ניתן להפתיע... (קרא עוד...)

משתלת הסחלב – המקום הראשון בגידול ומכירת פרחים בראשון לציון

במערב ראשן לציון, לא רחוק מהים, שוכנת משתלת הסחלב - פינת ירק קסומה וצבעונית המשתרעת על פני 4000 מטרים ובה תוכלו למצוא מגוון עצום של פרחים, עצי פרי וצמחי גן לצד מערכות השקיה מתוחכמות. אביזרים לגינה ואפילו זרים מתוקים משוקולד.... (קרא עוד...)


עיצוב