נמצאו 20 תוצאות עבור חיפוש התג : צמחים למשרד

צמחי בית

בחירת צמחי בית המתאימים משתנה על פי התנאים השוררים בבית, ומשתנה על פי התנאים במיקום בתוך הבית.  צמחי הבית תורמים לאוירה הנינוחה, מכניסים את הטבע הביתה, ומשפרים את איכות חיינו. מרבית צמחי בית זקוקים לעוצמת אור... (קרא עוד...)

פרחים / צמחים רב שנתיים

צמחים רב שנתיים , צמחים שמחזור החיים שלהם על פי רוב שנתיים או יותר כמו אוזן הדוב , חרציות שונות, ביגוניה, בושמת, קופאה, גזניה ועוד. צמחים רב שנתיים נחשבים עמידים יותר מפרחי עונה ורמת השרידות שלהם בתנאי מזג אויר הינה טובה... (קרא עוד...)

פרחי משי, צמחייה מלאכותית

פרחי משי הינם פרחים מלאכותיים אשר ניתן לעצב מהם סידורי פרחים הנשמרים לאורך זמן. בשנים האחרונות ניתן דגש רחב לעיצוב הבית והסביבה , האסטטיקה והיופי הפכו לחלק בלתי נפרד מחיינו והם חשובים על ליצירת אוירה נעימה וטובה, אחד... (קרא עוד...)

משתלת הסחלב - משתלה בראשון לציון

משתלת הסחלב, משתלה בראשון לציון בסמוך לצומת עין הקורא, אשר מציעה קשת רחבה וצבעונית של שזירת פרחים, סחלבים, צמחי בית, צמחי נוי לגינה, פרחים עונתיים/רב שנתיים,עצי זית,עצי פרי,עצים בוגרים, מערכות השקיה, ציוד גינון ושתילה,... (קרא עוד...)

מבצעים משתלה

  * שם מלא: * אימייל: תאריך לידה: * טלפון: * תעודת זהות: * כתובת מלאה למשלוח: ... (קרא עוד...)

קקטוסים

קקטוסים הם ממשפחה של צמחים שהתפתחה במקורה בסביבה מדברית או מדברית למחצה, קקטוסים הם בעלי יכולות שונות להתמודדות עם תנאי אקלים קשים. רוב הקקטוסים נושאים קוצים שהם בעצם עלי הצמח.במשתלת הסחלב תוכלו למצוא מבחר רב של... (קרא עוד...)

מזרקות ומפלים מים לגינה או לבית

במשתלת הסחלב תוכלו למצוא מגוון רחב של מזרקות ומפלי מים. מזרקות ומפלי מים מתאימים לבית, למשרד או לגינה מוסיפה עוד מימד שנותן תחושה של טבע בעיצוב הסביבתי ומתאימה לקשט את הכניסה לבית ולעטר פינות נוי בגן.אפשר לעצב מזרקות... (קרא עוד...)

כדים / אדניות לגינה או לבית במגוון דגמים

  אדניות וכדים –אדניות וכדים הינם למעשה כלי קיבול ושתילה המאפשרים לנו לשתול את הצמחים ולהניחם בבית , במרפסת או במשרד. כיום ניתן למצוא עיצובים שונים ומגוונים של כלי השתילה תוך שימוש בטקסטורות ובחומרים שונים... (קרא עוד...)

פרחי חורף

פרחי עונה נותנים לנו את מוקדי הצבע ומשטחי הצבע העזים בגן או באדנית, הם גם מגוונים לנו את הגן ע"פי תקופה הפריחה שלהם, בין אם בקיץ, בחורף, בסתיו, או באביב. מרבית פרחי העונה זקוקים לשמש ,מים ודישון. שתילת משטחים של  פרחי... (קרא עוד...)

עציצים ואדניות

במשתלת הסחלב ניתן למצוא מגוון ענק של עציצים ואדניות לבית , למרפסת ולהנחה על אדן החלון,  מוצרי הפלסטיק מיוצרים באיכות גבוהה ונשמרים לאורך זמן רב. כמו כן, ניתן למצוא במשתלה תחתיות המתאימות לאדניות ועציצים, תחתיות על... (קרא עוד...)

סידורי פרחים

אתם בטח שואלים את עצמכם מה ההבדל בין סידורי פרחים לזרי פרחים, למעשה סידור פרחים הינו זר פרחים מעוצב הנשזר על ידי שוזרת מקצועית,  את העיצוב המיוחד משיגים בעזרת חיתוך הפרחים בגובה שונה תוך שילובים בכדים וואזות... (קרא עוד...)

סחלבים

סחלבים נחשבים לאחד הפרחים היוקרתיים והמלכותיים. נהוג לחשוב שהטיפול בסחלבים מסובך וקשה אך אין כך הדבר. יש להניח את העציץ במקום מואר ומאוורר בבית. סחלבים משקים פעם בשבוע במים מינרלים עד לנגר מספיקה. רצוי להוסיף דשן... (קרא עוד...)

לאקי במבוק

פאנג שוואי - "מים ורוח". לאקי במבוק הינו צמח רוחני , הוא הגיע אלינו מהמזרח הרחוק לפני מספר שנים ומאז הוא נחשב כאחת המתנות האטרקטיביות והנעימות ביותר לקבל אשר נחשבות ליותר מסתם יפות, צמח הלאקי במבוק מסמל הרמוניה, בריאות... (קרא עוד...)

עציצי קש וכלי קש לגינה

במשתלת הסחלב ניתן למצוא עציצים וכלי שתילה העשויים קש ומשווים מראה כפרי,       כמו כן ניתן למצוא במשתלה כלי תליה על פרגולות העשויים מנצרים ומקש. במשתלת הסחלב ניתן למצוא עציצי קש וכלי שתילה מקש במגוון גדלים ודגמים... (קרא עוד...)

טרקוטה / עציצי חרס / כדים מעוצבים לכל מטרה

כלי חרס טרקוטה עשויים מאדמת חרסית נקייה ונשרפים בטמפ' של כ – 950 מעלות. איכות חומר הגלם של מוצרי טרקוטה והעובדה שכל המוצרים מיוצרים מחרסית נקייה וללא תוספי צבע או פגמנטים מעניקים למוצרים המיוצרים מטרקוטה מראה מדהים... (קרא עוד...)

עצים לשתילה

משתלת הסחלב מציעה מגוון עצים לשתילה בכל שלבי הצמיחה, יעוץ מקצועי במקום: עצי פרי, עצי נוי, עצי זית, עצים עתיקים, עצי גן וכו' שתילת עצי הגן רצוי לחפור בור בגודל כפול מגודל העציץ, להוסיף מעט אדמת גן ורק אז לשתול בתוכו את... (קרא עוד...)

חיפויים ואבני מדרך

  חיפויים ואבני מדרך- חיפויים ואבני מדרך מסיעים להשלמת המראה הכללי של הגינה ועיצובה,                              לעיתים יש להם גם תפקיד פונקציונלי ליצירת הפרדה אופטית, או מעבר דרך   ... (קרא עוד...)

עצי דקל, מגוון דקלים לכל מטרה

עצי דקל קלים לגידול,ירוקי עד,ואינם משירים את עליהם או מלכלכים. רוב דקלים אוהבים שמש,לחות,והשקיה מרובה.יש כמובן גם סוגי דקלים המתאימים לגידול בבית.עץ דקל בגן או במרפסת תורם במראהו לאוירה מיוחדת בשילוב עם צמחים אחרים,או... (קרא עוד...)

דישון והדברה

  במשתלת הסחלב תוכלו למצוא מגוון מוצרי דישון והדברה לטיפוח הצמחיה ולסילוק מזיקים, למניעת התפשטות מחלות בצמחים ולתברואה: חומרי דישון והדברה אורגניים - לא רעילים ובטיחותיים לשימוש! חומרי דישון והדברה קונבנציונליים -... (קרא עוד...)

הסחלב | משתלות בראשון לציון , משתלה ראשון לציון

[catalogImages:categories]         משתלה בראשון לציון... זה כמובן משתלת הסחלב... משתלת הסחלב, משתלה בראשון לציון בסמוך לצומת עין הקורא,אשר מציעה קשת רחבה וצבעוניתשל שזירת פרחים, סחלבים, צמחי בית, צמחי נוי לגינה, פרחים... (קרא עוד...)


עיצוב