טיפים ממקצוענים למשלוח פרחים

אנחנו חיים בעולם מטורף שמעמיד אותנו בלחץ מתמיד ודרישות אינסופיות – עבודה, ילדים, הורים, מחויבויות. בתוך כל האקשן הזה, אנחנו הרבה פעמים מתקשים למצוא את הזמן לעצור רגע ולהביע הערכה לאנשים אהובים שאכפת לנו מהם. בתנאים האלה, זר פרחים יכול להיות תשובה טובה.

אין דבר יותר כיפי מאשר לקבל זר פרחים בהפתעה. לא משנה אם זה באמצע יום עבודה, בהתאוששות אחרי לידה או טיפול רפואי, או סתם כך בבית, זר פרחים צבעוני ורענן מביא איתו רגשות שמחה ותחושה שמישהו חושב עלינו ואוהב אותנו. אם אתם רוצים להפתיע את אהובתכם, לשדר אכפתיות לקולגה לעבודה או לפתוח לחמות את הלב – זר פרחים הוא הדבר בשבילכם. אבל כדי ששליחת הזר תמלא את המטרה ותביע את מה שרציתם, חשוב לשים לב לכמה טיפים ממי שבאמת מבין. אז מה צריך לקחת בחשבון כששולחים פרחים? אספנו בשבילכם כמה נקודות חשובות.

טיפ 1: תזמון זה שם המשחק

כמו בכל דבר, הטיימינג הוא קריטי לצורך העברת המסר שאתם רוצים. אם אתם שולחים פרחים כאות לאהבתכם, הערכתכם או אפילו כדי להתנצל, כדאי שתבחרו את התזמון הנכון. נסו לתזמן את הגעת הזר לזמן שבו מי שמקבל את הפרחים מוקף באנשים – בעבודה או בלימודים – כדי שמשלוח הפרחים יעשה את ה"וואו" וישיג את המטרה. איך אפשר שלא להתמלא ברגש של תודה ואהבה, כאשר מקבלים פרחים וכל מי שמסביבנו אומר כמה יפה, מתחשב ורומנטי השולח?

טיפ 2: לא להישאר אנונימיים

כשאתם מתקשרים לחנות פרחים או הולכים לבחור את הזר בעצמכם, הרבה פעמים תמצאו את עצמכם מתלבטים לגבי סוג הפרחים ומבנה הזר, מתעמקים באפשרויות השונות אבל שוכחים להשקיע בדבר אחד: הנגיעה האישית שלכם בזר באמצעות פתק שמחובר אליו. השקיעו במסר קצר וממוקד, אך אישי ככל האפשר ואל תשכחו לחתום בשמכם על הפתק. אחרת, אתם עלולים לגלות שמי שקיבל את הפרחים הודה מקרב לב למישהו אחר, ולא ידע שאתם עומדים מאחורי המשלוח.

טיפ 3: לכל סיר יש מכסה ולכל זר אגרטל יפה

אם הצלחתם להפתיע את מי ששלחת אליו את הזר, זה אומר שהיא או הוא קיבל זר בלי הכנה מראש. זר יפה וגדול או כמה וורדים אדומים – כל פרח צריך להיות בתוך מים כדי שיהיה מרשים לאורך זמן. כדי לחסוך למי שקיבל את הזר התרוצצות וחיפוש אחר מקום מתאים להניח אותו בו, עדיף שתשלחו ביחד עם הזר גם אגרטל יפה ומעוצב. באופן זה אתם מרוויחים פעמיים: אתם נותנים למקבל הזר תחושה שחשבתם על הכול ונתתם לו מתנה יחד עם נוחות מירבית, ואתם גם מרוויחים מתנה נוספת שתישאר למזכרת אצל מי ששלחתם אליו את הזר, גם לאחר שהזר עצמו ינבול.

טיפ 4: להתחשב בשעה ביום

חלק מהכיף של לקבל פרחים זה הרושם שהזר עושה על הסביבה. האנשים מסביב ששואלים מי קיבל את הזר, ומי שלח, מעלים אצל מקבל הזר את רגשות הערך העצמי, כמו גם אהבה והערכה כלפי שולח הזר, שעורר בהם את הרגשות הנעימים הללו. כדי שהזר יעשה רושם רב, אם אתם שולחים זר למקום העבודה כדאי לתזמן את המשלוח לשעות הבוקר או הצהריים. כך מי שמקבל את הזר יוכל להציג אותו על השולחן או במקום אחר בסביבת העבודה, ולהיות במרכז תשומת הלב, להתבונן בפרחים ולהתמלא רגשות חיוביים. אם שולחים את הזר לבית חולים או מקום עם שעות קבלה, שימו לב לשלוח לפני שעות הביקורים – כך שהזר יעמוד מרהיב וצבעוני כאשר אורחים ומבקרים מגיעים.

טיפ 5: פרטים מדויקים מונעים טעויות

צריך לזכור שזר הפרחים נשלח למי שבחרתם בעזרת שליח. לפעמים דברים לא הולכים בדיוק כמו שצפיתם. למשל, אם מי ששלחתם אליו את הזר לא נמצא איפה שחשבתם שיהיה, או שהוא לא זמין, אתם לא רוצים שכל המאמץ שלכם יהיה לשווא! פרטי קשר מלאים שלכם למקרה של תקלה מהסוג הזה, וגם כמובן לוודא בעצמכם את המקום שבו מי שאתם שולחים אליו את הזר נמצא – אלו צעדים שיכולים למנוע תקלות ואכזבות.

טיפ בונוס: לא רק פרחים

פרחים מביעים המון רגש, ואין אדם בעולם שלא שמח לקבל אותם. אבל לפעמים שווה להוסיף אליהם עוד משהו קטן, הפתעה שתחזק עוד יותר את המסר שאתם מעבירים. אל זר הפרחים אתם יכולים להוסיף שוקולד מושקע, יין או מארז מפנק, וכרטיס ברכה שיביע במילים את כל מה שרציתם להגיד בהזדמנות זו. במקרה של משלוח כזה – כל המוסיף הרי זה משובח.

דילוג לתוכן