משתלה פתוחה בשבת בראשון לציון

"הסחלב" - משתלה פתוחה בשבת בראשון לציון

כתובתנו: רחוב רמז 75 ראשל"צ.  

אין ספק שיום שבת הוא יום מנוחה ורוגע. עם זאת, אנשים רבים מוצאים דווקא את התרפיה שלהם בעבודת כפיים וגינה.

רבים מאתנו נמצאים שעות רבות במהלך השבוע במשרדים סגורים ובבית, מבלי הזדמנות אמתית ליהנות מהאוויר הפתוח, מריח הצמחים ומחיק הטבע. בדיוק עבור כל אלה, ישנה משתלה פתוחה בשבת. 

משתלות רבות באזור המרכז מציעות מגוון רחב של שירותים ומוצרים גם בסופי שבוע ובשבתות.

כך שכל אותם חובבי גינון, העסוקים בימי חול, יוכלו גם הם ליהנות משלל צמחים ופרחים שיהפכו את הבית והגינה שלהם לססגונית ומלבלבת.

גינון וביקור במשתלה בבוקר שמשי, הפכו לבילוי של ממש. אנשים רבים ואפילו משפחות עם ילדים, מגיעים בימי שבת בבוקר למשתלות הקרובות לאזור מגוריהם ונהנים מטיולים בשבילים העמוסים צמחים, מבחירת הפרחים המתאימים ואפילו בחירת זרעים עבור הכנת ערוגות גינה פוריות. אין ספק שעבור הילדים מדובר בחוויית טבע מהנה במיוחד. שתילת צמחים באדמה, חפירה ועידור הם פעילות חביבה במיוחד ואף פעילות ספורטיבית לא קשה. הילדים אוהבים מאוד לעקוב אחר צמיחת השתילים ונהנים עוד יותר לקצור את הפירות והירקות שגדלו בערוגות ובאדניות.

"הסחלב" הינה משתלה פתוחה בשבת בראשון לציון שמציעה מגוון רחב של צמחים ומוצרי עזר איכותיים. בנוסף, המשתלה מספקת שירותי משלוח פרחים בראשון לציון והסביבה

מכוון שלכל צמח ופרח יש את העונה המתאימה לו ואת תנאי הגידול האידיאליים עבורו, הצוות המקצועי שלנו המכירים היטב את הצמחים יוכלו להנחות אתכם בהתאמת הצמחים המתאימים ביותר עבורכם ועבור גינתכם. אז אם כבר הקדשתם את יום שבת בבוקר לטיול במשתלה ולרכישת הצמחים האהובים עליכם, אנו מזמינים אתכם לבקר אותנו במשתלת. 

פעילות משפחתית כיפית ונעימה לעשות עם הילדים ביום שבת בבוקר?

כמובן שאין כמו משתלות פרחים איכותיות במרכז הארץ, שיהיו הפתרון המושלם עבור המשפחה שלכם. הרי מהמשתלה תוכלו לשוב ישירות לביתכם ולהתחיל בפעילות גינון מהנה בחיק הטבע ובחיק המשפחה שלכם כמובן.

דילוג לתוכן