הזמנת זר פרחים

בין אם מדובר במתנה לחג, יום-הולדת או אירוע משמח אחר, זר פרחים משמש כמתנה מושלמת לאלה שיקרים לליבנו. הזר לא רק גורם לתחושת שמחה והתרגשות, אלא מעניקה צבע וחיות לבית ומסמל אות אהבה והוקרה. כדי לשדרג את המתנה, ניתן להפתיע ולהעניק את הזר באמצעות משלוח למקום העבודה או לבית. כשם ששמחות נחגגות באופן שונה, כך גם זרי פרחים בגדלים וצבעים מסוימים מביעים רגשות שונים לכן מומלץ להתאימם בקפידה לאופי האדם ולאירוע.

כיצד תדעו איזה זר לשלוח?

זר לבת או בן הזוג מביע לרוב אינטימיות, אהבה ורומנטיקה בין בני הזוג ולכן מומלץ להרכיבו מהפרחים האהובים עליהם. משלוח זרים פופולארי ליום האהבה הוא של ורדים אדומים המסמלים אהבה ותשוקה ומומלץ לגוונם בפרחים לבנים שיעשירו את הזר.

משלוח זרים לילדות מסמל השתתפות בשמחה ומשמש בעיקר ליופי, על-כן במקרה זה מומלץ לשזור זר גדול וצבעוני. הדבר נכון גם למשלוח זרים עבור ימי נישואין וימי-הולדת. מומלץ מאוד לברר את סוג הפרחים המועדף על מקבל הזר ובמידה שאינכם יודעים מהו, להיעזר בצוות החנות להרכבת הזר. ניתן לבצע שילובי צבעים בעת שזירת הזר אך גם כאן משחק אופי האירוע תפקיד חשוב ולכן, אם אינכם בטוחים מהם הצבעים האהובים על מקבל הזר מומלץ "ללכת על בטוח" ולבחור בצבעים הקלאסיים שהינם אדום/ורוד, לבן ירוק וצהוב. ניתן לבצע הזמנה של סידור פרחים שהינו מתנה יפהפייה ומרגשת. בסידור זר הפרחים אינם מאוגדים כזר אלא נשזרים לכדי צורה ייחודית המצריכה דיוק והשקעה. באירועים משמחים אחרים כגון חנוכות בית, ימי-הולדת, חגים וכיו"ב, ניתן בהחלט לעשות שימוש אף בעציצים המעשירים את מראה הבית ומוסיפים לו נגיעות קסומות של חיות, צבע ושמחה.

משתלת הסחלב השוכנת בראשון-לציון מתמחה במשלוח זרים והתאמתם לאירועים שונים. המשתלה פועלת בשיתוף פעולה עם צוות שליחים מיומן. הזמנת זרי פרחים מהמשתלה מתבצעת במספר דרכים:

  • הגעה לחנות – כך תוכלו ליהנות מהתייעצות עם הצוות המקצועי בחנות שיסייע בבחירת הפרחים המתאימים ובגודל הזר בהתאם לאירוע
  • הזמנה טלפונית – מומלץ לעיין בקטלוג החנות בטרם ההזמנה: http://bit.ly/1hZPo9C

צוות החנות ישמח לעמוד לשירותכם ולייעץ גם דרך הטלפון

  • הזמנת אינטרנט – לאחר עיון בקטלוג תוכלו לבצע הזמנת זרי פרחים וצוות החנות ידאג לצרף כרטיס ברכה מהשולח.

שעות הפעילות של משתלת הסחלב: א'-ו': 08:30-19:00, שבת: 09:00-19:00,  ליצירת קשר וביצוע משלוח זרים: 03-9506464

דילוג לתוכן