שולחים פרחים? 5 טיפים חשובים

1. משלוחי פרחים מסמלים המון

השתתפות בשמחה, מתנת פיוס, הבעת אהבה, הערכה ולמעשה מגוון רחב של רגשות יכולים לבוא לידי ביטוי בזר פרחים אחד. ככל שמקבל הזר קרוב אליכם יותר, כך מומלץ להשקיע בעיצוב זר אישי שיכלול את הפרחים והצבעים האהובים עליו. אם אתם לא יודעים או מעדיפים שלא לשאול, התייעצו עם  המוכרים בחנות הפרחים. מדובר באנשים שמוציאים תחת ידיהם מאות משלוחי פרחים בחודש ויודעים להתאים במיומנות את הזר לסוג האירוע.

2. כיף לקבל משלוחי פרחים לבד, אבל עוד יותר כיף לקבל אותם בחברה

תארו לעצמכם שהגעתם לעוד יום שגרתי בעבודה או בלימודים כשלפתע נכנס שליח שקורא בשמכם ומגיש לכם זר פרחים רענן ויפהפה. יהיו כאלה שאולי יהיו נבוכים מהמעמד, אבל הרוב יהיו עסוקים בלהתרגש ולהסביר לסובבים ממי הזר ולמה הוא נשלח. אל תשכחו לצייד את השליח בסימנים מזהים ובמספר טלפון כדי למנוע טעויות מביכות.

3. הגודל לא תמיד קובע

סידור פרחים מושקע ויפהפה הוא מתנה מושלמת, אך אם אין באפשרותכם לשלוח סידור פרחים גדול, אפשר בהחלט להסתפק בזר צנוע יותר ולצרף לו מארז שוקולדים או בקבוק יין (ולא לשכוח כרטיס ברכה!)

4. מומלץ לצרף אגרטל למשלוחי פרחים

מכירים את הרגע בו מביאים זר פרחים גדול ויפהפה וכולם רצים בהיסטריה לחפש כלי מתאים אבל בסוף שמים את הזר בדלי כי לא מצאו משהו טוב יותר? תחסכו את זה ממי שיקבל את הזר. גם ככה הוא יבלה את שארית היום בלהתבונן על הפרחים, עדיף שהם לא ישבו בתוך בקבוק מים ריק.

5. כדי להאריך את חיי הזרים מומלץ לצרף למשלוחי פרחים הוראות לטיפול נכון בהם. כך יוכל מקבל הזר ליהנות מהם זמן רב יותר ואתם תקבלו יותר מחמאות.

חנות הפרחים במשתלת הסחלב מתמחה במשלוחי פרחים מכל הסוגים ולכל האירועים. הצוות המקצועי במקום ישמח לעמוד לרשותכם ולייעץ לכם בכל שאלה. למשלוח פרחים בראשון לציון והסביבה, לחצו כאן >>>> או פשוט התקשרו אלינו.

דילוג לתוכן