משלוח פרחים בת ים

"הסחלב" – חנות פרחים מרהיבה. משלוח פרחים בבת ים וכל הארץ.

זר שמח
משלוח פרחים בת ים - זר שמח
החל מ - 160.00
זר שמח
ליזיאנטוס ורדים לאבלי ליליות באבונג
לפרטים ורכישה
זר פרחים תשוקה לבנה
משלוח פרחים בת ים - זר פרחים תשוקה לבנה
החל מ - 160.00
זר פרחים תשוקה לבנה
חרצית ורודה לזיאנטוס לבן ליליה לבנה
לפרטים ורכישה
זר כתומים בשלל צבעים
משלוח פרחים בת ים - זר כתומים בשלל צבעים
החל מ - 150.00
זר כתומים בשלל צבעים
גרברה כתומה לילה כתומה חרצית כתומה
לפרטים ורכישה
ליליות ורודות
משלוח פרחים בת ים - ליליות ורודות
250.00
220.00
ליליות ורודות
סלסת פרחים למתנה ליזיאנטוס לבן ורוד
לפרטים ורכישה
שמח בלב
משלוח פרחים בת ים - שמח בלב
החל מ - 157.00
שמח בלב
ורדים לאבלי חרצית צהובה
לפרטים ורכישה
זר פרחים פנינה זוהרת
משלוח פרחים בת ים - זר פרחים פנינה זוהרת
החל מ - 157.00
זר פרחים פנינה זוהרת
ורדים לאבלי אדומים
לפרטים ורכישה
זר פרחים שלל גרברות
משלוח פרחים בת ים - זר פרחים שלל גרברות
החל מ - 150.00
זר פרחים שלל גרברות
שלל גרברות
לפרטים ורכישה
זר פרחים ורוד מושלם
משלוח פרחים בת ים - זר פרחים ורוד מושלם
החל מ - 170.00
זר פרחים ורוד מושלם
ורדים גאליה וציפור, ריחנית
לפרטים ורכישה
זר פרחים חמניות מטריפות
משלוח פרחים בת ים - זר פרחים חמניות מטריפות
החל מ - 150.00
זר פרחים חמניות מטריפות
חמניות וחרצית כתומה עדעד סגול
לפרטים ורכישה

כפתור לזרים וסידורי פרחים נוספים

"הסחלב" – משלוח פרחים בבת ים לכל אירוע משמח

בפינה ייחודית במשתלת "הסחלב" ממוקמת חנות הפרחים מרהיבה ומציעה משלוח פרחים בבת ים ולכל הארץ.  בחנות תוכלו למצוא מגוון פרחים מאין כמוהו כולל צמחים ושתילים, זרי פרחים איכותיים, באמצעותם תוכלו לפנק ולפרגן למשפחה וחברים.

טיפים להזמנת משלוח פרחים באונליין

מעוניינים להזמין משלוח פרחים בבת ים? הגעתם למקום הנכון. יכול להיות שהמגוון הרחב שעומד לפניכם מרגש אתכם ויכול להיות שבשלב זה אתם מרגישים מעט מבולבלים. בהנחה שאתם לא מזמינים פרחים מדי יום, יכול להיות שתרצו לקבל קצת הכוונה ובמיוחד לשם כך ריכזנו אוסף של טיפים יעילים שיהפכו את הבחירה שלכם לפשוטה יותר.

חשבו לאן תרצו לשלוח את הזר

מעבר לכך שתרצו להזמין את הפרחים לפחות יום לפני המשלוח, תרצו לחשוב על המקום אליו הוא יגיע. אם אתם מתכוונים לשלוח את הפרחים לבית, בדרך כלל תעדיפו שאלו יגיעו בשעות הערב ותוכלו לבחור בשלל גדלים. אם אתם שולחים לבית, יכול להיות שתעדיפו לבחור בעציץ שימשיך לגדול שנים רבות.

אם אתם מתכוונים לשלוח את הזר למקום העבודה, חשבו על הגודל שלו ושל הפרחים ורצוי שתשקלו לצרף גם אגרטל. המשלוח שלכם הוא הרבה יותר מסוג פרח, גודל של זר וצבעוניות. הוא המחשבה שהקדשתם למי שיקבל אותו ולכן חשיבה על הפרטים הקטנים יכולה לעשות הבדל גדול.

הוסיפו ברכה ועדיף שתהיה מקורית

אמרה אישית ומקורית תמיד משדרגת את משלוח הפרחים. לפעמים מספר מילים אישיות שיוצאות מכם, הן כל מה שצריך כדי להפוך את קבלת הפרחים לבלתי רגילה. כמובן, על הברכה להתאים לאירוע ולמי שיקבל אותה. באירועים רשמיים אפשר לקצר במילים ולעומת זאת כדי לבטא אהבה, כדאי להרחיב בהן.

יכול להיות שקצת יותר קשה לכם למצוא את המילים הנכונות והמקוריות כדי להביע את הרגשות שלכם. במקרה כזה תוכלו לצטט משפטים מפורסמים, לחפש באינטרנט אחר ברכות, להשתמש במילים של שיר והעיקר, שמי שיקרא את המילים ירגיש שהתכוונו אליו.

התייעצו עם המשתלה בכל שאלה

יכול להיות שיש לכם ספקות בנוגע לזר, לגודל שלו, לסוג הפרחים ואפילו דילמה בין עציץ לבין פרחים. בכל שאלה שאתם לא בטוחים בה, מומלץ ליצור קשר ולשאול את המומחים בתחום. היתרון של הזמנת משלוח פרחים ממשתלה הוא בידע הרב שיש לצוות והטריות של הפרחים.

הצוות שלנו פועל מחנות פרחים בראשון לציון הממוקמת במשתלת "הסחלב" ומכיר היטב את סוגי הפרחים, העציצים, השילובים האידאליים וכבר ליווה רבים אשר בחרו להזמין משלוח. הוא יוכל לתת את ההמלצות הטובות ביותר ואתם תוכלו לקבל תשובה לכל שאלה בשיחה אחת קצרה.

הזמינו את הפרחים בזמן הנכון

בדרך כלל תדעו מראש שאתם רוצים לשלוח פרחים. יום הולדת, יום נישואין ויום האהבה אלו אירועים שאתם יודעים עליהם מבעוד מועד ולכן כדאי שתבצעו את ההזמנה מספר ימים לפני היום המיוחד. כמובן, יכול להיות שתרצו להפתיע ברגע האחרון, אך אם הדבר אפשרי, תמיד רצוי לעשות הזמנה מראש.

לקראת חגים ואירועים מיוחדים הדבר חשוב עוד יותר וזאת כיוון שרבים מזמינים פרחים ועשוי להיות עומס על המשתלה. אתם לא רוצים להילחץ מההזמנה ולא להתפשר ולכן אם תקדימו לבצע את ההזמנה לא יחכו לכם הפתעות.

בחרו פרחים המתאימים לאירוע

עליכם להתאים בין הפרחים לבין האירוע. ישנו הבדל בין זר שאתם מתכננים להביא לאדם שיש לכם קשר קרוב איתו לבין זר שמיועד לעמית במקום העבודה. הטיפים הבאים יעזרו לכם לבחור את הפרחים הנכונים:

  • פרחים אדומים עזים – לאירועים רומנטיים אתם רוצים לבחור בפרחים אדומים עזים. הוורדים יהיו מעולים ובמיוחד בצבעי האדום והוורוד.
  • פרחים בשלל צבעים – לאירועים שאינם רומנטיים אך משמחים אתם יכולים לבחור בשילובי צבעים. הצבעוניים יהיו מעולים למשלוח לעמיתים, לאמרת תודה ולקראת חג.
  • פרחים גדולים – הפרחים הגדולים כמו הגרברות יפיפיים, צבעוניים ויכולים להיות מושלמים לימי הולדת, כאות תודה, לאחר לידה וטיפול רפואי.
דילוג לתוכן