משלוח פרחים בחולון

"הסחלב" – משלוחי פרחים בחולון

 

זר פרחים ממני באהבה
משלוח פרחים בחולון - זר פרחים ממני באהבה
150.00
143.00
זר פרחים ממני באהבה
ליזיאנטוס לבן ליזיאנטוס ורוד סטארגייזר עדעד סגול  
לפרטים ורכישה
הסידור המלכותי
משלוח פרחים בחולון - הסידור המלכותי
260.00
הסידור המלכותי
חרצית לבנה ורים גאליה גרברות כתומות סטארגזר
לפרטים ורכישה
זר הפתעה מאוד גדולה
משלוח פרחים בחולון - זר הפתעה מאוד גדולה
החל מ - 161.00
זר הפתעה מאוד גדולה
ליאטריס סגול דולפיניום לבן לזיאנטוס סגול לבן
לפרטים ורכישה
זר פרחים להרשים בגדול
משלוח פרחים בחולון - זר פרחים להרשים בגדול
החל מ - 161.00
זר פרחים להרשים בגדול
גרביליאה כתומה חרצית כתומה צהובה וציפור גן עדן
לפרטים ורכישה
זר פרחים כוכב הערב
משלוח פרחים בחולון - זר פרחים כוכב הערב
החל מ - 160.00
זר פרחים כוכב הערב
סטארגייזר ורדים לאבלי אסטרומריה לזיאנטוס לבן
לפרטים ורכישה
זר פרחים בוקר אביבי
משלוח פרחים בחולון - זר פרחים בוקר אביבי
החל מ - 160.00
זר פרחים בוקר אביבי
ורדים לאבלי חרצית ירוקה אסטרומריה ליזיאנטוס
לפרטים ורכישה
זר שמח
משלוח פרחים בחולון - זר שמח
החל מ - 160.00
זר שמח
ליזיאנטוס ורדים לאבלי ליליות באבונג
לפרטים ורכישה
זר פרחים לאחת ויחידה
משלוח פרחים בחולון - זר פרחים לאחת ויחידה
החל מ - 160.00
זר פרחים לאחת ויחידה
ליזיאנטוס לבן ליליות ורודות סייפנים לבנים
לפרטים ורכישה
זר נישוקים וחיבוקים
משלוח פרחים בחולון - זר נישוקים וחיבוקים
החל מ - 150.00
זר נישוקים וחיבוקים
זר שלל לזיאנטוסים ורוד לבן סגול לבן
לפרטים ורכישה

כפתור לזרים וסידורי פרחים נוספים

5 טיפים על הזמנת משלוח פרחים

הזמנת משלוח פרחים בחולון או בכל מקום אחר יכולה להיות פשוטה, אך יכול להיות שאתם עדיין לא בטוחים אילו פרחים הכי נכון להזמין ומאיפה. במיוחד עבורכם ריכזנו חמישה טיפים שיעזרו לכם לבצע את ההזמנה המתאימה ביותר, לכם ולמי שעומד לקבל מכם את ההפתעה המיוחדת.

התאימו בין הפרחים לבין האירוע

ישנו הבדל בין זר פרחים שנשלח לאהוב לבין זר אשר מיועד להגיד תודה למישהו שעזר לכם. זרים רומנטיים יכולים להיות גדולים, עם צבעים עזים ועליהם להשאיר רושם רב. לעומת זאת זר אשר מיועד להגיד תודה או לקראת חג יכול להיות צנוע יותר, במנעד רחב של צבעים ולאירועים לא רומנטיים יכול להיות שתעדיפו לבחור בעציץ שנשאר לאורך שנים.

אתם רוצים להביע את עצמכם דרך הפרחים ולכן שימו לב שאתם מעבירים את המסר הנכון. הצבעים האדומים משדרים רומנטיקה. הצבע הלבן משדר חג ושמחה וזרים צבעוניים מתאימים לכל אירוע כשהקשר אינו מחייב. אם יש לכם ספקות, אל תהססו לשאול את הצוות המקצועי שלנו שממוקם בחנות פרחים בראשון לציון, מה הכי מתאים לאירוע.

בחרו את גודל הזר המתאים

ברגע שאתם שולחים זר פרחים אתם צריכים לחשוב על הצד המקבל, על התחושות שלו וגם כיצד הוא יטפל בו. לאחר לידה או טיפול רפואי אפשר להביא זר שאינו גבוה במיוחד וזאת כדי שאפשר יהיה להניח אותו בקלות ליד מיטת הטיפול. לעומת זאת, זר שנשלח למקום העבודה במטרה להביע אהבה או הערכה, יכול להיות גרנדיוזי ומרשים במיוחד.

זר אשר נשלח לבית גדול, מכל סיבה שהיא, יכול גם הוא להיות גדול. אך זר שמיועד להביע אהבה למישהו שגר בדירה קטנה וצפופה, צריך להיות קטן יותר כך שלא יפריע אלא יחמיא לאווירה. לא תמיד זר גדול הוא הכי טוב ולכן חשוב להתאים בין האירוע, המקום אליו הזר יגיע והגודל שלו.

הוסיפו גם אגרטל

כתבנו שהצד השני הוא זה שחשוב ולכן כדאי לשקול גם הוספת אגרטל או כלי קיבול אחר. למשל, אם אתם מתכננים לשלוח את הפרחים למקום העבודה או לבית החולים, אל תצפו שיהיה כלי מתאים לשים בו את הזר. השקעה נוספת באגרטל תצביע על כוונותיכם הטובות והרצון להשקיע בצד השני.

ישנם אגרטלים שונים ועליכם להתאים גם בין האגרטל לבין הגודל של הזר שבחרתם. אם אתם מרגישים שקצת "הלכתם לאיבוד", תוכלו להתייעץ עם המומחים בתחום או לחילופין פשוט לבחור בעציץ שכבר מגיע עם כלי מתאים.

הזמינו פרחים ממשתלה כך שיהיו תמיד טריים

הפרחים שתזמינו צריכים להביע בדיוק את מה שאתם מתכוונים וישנו יתרון להזמנתם ממשתלה. הפרחים גדלים במשתלה והם תמיד טריים. המגוון שישנו במשתלה גדול ואתם יכולים להיות בטוחים כי הצוות במקום מכיר היטב את השילובים הטובים ביותר.

כמובן, כשאתם מזמינים ממשתלה תוכלו לבחור גם עציצים שונים ולבקש תוספות מיוחדות שאי אפשר למצוא בחנויות פרחים רגילות.

בבחירת המשתלה תרצו להתייחס גם למיקום. ככל שהמשתלה רחוקה יותר מיעד המשלוח, הפרחים יעברו דרך ארוכה יותר. למשל אם אתם רוצים לשלוח פרחים בחולון, מומלץ לחפש אחר משתלה בראשון לציון, חולון או קרוב לאזור כך שהפרחים יגיעו טריים ככל האפשר אל יעדם החדש.

הוסיפו ברכה משלכם

אל תוותרו על ברכה משלכם. אתם יכולים להכתיב את המילים שלכם ובכך לוודא כי הצד השני יידע שהיה לכם חשוב לתת את המגע האישי. הברכה יכולה להיות מצחיקה, מרגשת, רומנטית והכי חשוב, כנה. כל מה שתבחרו לכתוב מעבר למילים גנריות, יהיה מצוין.

כל מי שמקבל זר פרחים מחפש את הברכה. גם כדי לדעת ממי הגיע המשלוח וגם כדי לקרוא את המילים המיוחדות. אתם לא צריכים לכתוב סיפור ואם אתם לא מרגישים שאתם מומחים במילים, תוכלו להסתפק בציטוט של שיר שמרגש אתכם או במשפט מתוך המקורות שלדעתכם הכי מתאים לאירוע.

דילוג לתוכן