איך הופכים את הזר הסטנדרטי לייחודי?

שליחה או הבאה של זר פרחים מאז ומתמיד נחשבה למחווה יפה, מרוממת נפש ומשמחת. זר פרחים יכול להתאים כמחווה אוהבת לאמא, אישה, בוס או קולגה לעבודה, חברים ומשפחה, ברגעים מיוחדים בחיים וגם סתם כך לשבת ולחג. אם אתם רוצים להוסיף טוויסט וייחודיות, ישנם כמה דרכים להפוך את הזר הרגיל והמוכר למיוחד עוד יותר.

זרי פרחים יכולים להביע רגשות שונים בהתאם לסוג הפרחים, השזירה, העיצוב, ואפילו העטיפה ותוספות מסביב. לכל אירוע יש זר שיכול להתאים לו. זר פרחים צבעוני ליום הולדת, חמניות לבני משפחה וחברים להבעת רגשות של הערכה ומסירות, זר כלה בצבעים רכים שמשלבים בין צבע לבן קלאסי ובין הצבע שנבחר לכל האירוע על ידי החתן והכלה ומתבטא בעיצוב האולם ומרכזי השולחן ואפילו בבחירת הבגדים שלהם, זר כפרי מלא חיים ליולדת, זר וורדים אדומים ליום האהבה או לדייט ועוד. לצד הזרים המוכרים, לעתים נרצה להכניס לזר נגיעה אישית וייחודיות שתתן למי שהזר מיועד לו או לה את המסר שחשבנו עליהם, שהשקענו ושהם חשובים לנו. איך עושים זאת? אספנו בשבילכם כמה רעיונות מנצחים.

כרטיס ברכה אישי

כיום כמעט כל חנות פרחים שיש לה שירות משלוח פרחים מציעה ללקוחותיה להוסיף כרטיס ברכה לזר הפרחים. אם אתם רוצים להפוך את הזר לייחודי ומרגש יותר, נצלו את הבמה ועשו מאמץ בניסוח ברכה ייחודית ומרגשת במקום שרבוט סתמי של כמה מילים. אתם יכולים לצטט שיר אהוב ומוכר, או להתייחס לחוויה אישית או זיכרון עבר שמחבר ביניכם ובין מקבלת או מקבל הזר כדי להעביר את הברכה לרובד אישי. מסר כזה ייתן נגיעה אישית לברכה ותחושה שאתם רואים את הקשר ביניכם כמשהו ששווה להשקיע בו.

ברכה אסטטית ויצירתית

אם אתם שולחים את הזר ולא מביאים אותו באופן אישי, השתדלו לגשת בעצמכם לחנות הפרחים ולכתוב בכתב ידכם את הברכה שתצורף לזר. השתמשו בטושים או עטים בכמה צבעים והחליפו ביניהם בהתאם לתוכן או תעצבו את הכיתוב בצורה מעניינת, למשל בצורה של לב. כך מקבל או מקבלת הזר ירגישו עוד יותר את השקעתכם בהם והנגיעה האישית שלכם תתפרש כמחווה של השקעה, יצירתיות ואכפתיות.

יפה וגם טעים

זר פרחים חגיגי וצבעוני משמח את העיניים, אבל אם אתם רוצים להוסיף ולשדרג את המחווה היפה, הוסיפו לזר משהו סמלי שישמח גם את הבטן. חבילת שוקולדים יוקרתית, סושי פירות או פירות יבשים, ואפילו בקבוק יין לצד הזר ישלימו את המחווה. אפשר להתאים את התוספת האכילה לסוג האירוע: שוקולד או יין לדייטים רומנטיים, מגש פירות בריא וטרי ליולדת, יין לבוס או לקולגה, או למשפחה אצלה מתארחים בחג או בשבת, ואפשר גם סוכריות שמשולבות בתוך הזר עצמו, שמתאימות לאירועים צעירים ושמחים כמו יום הולדת, מסיבת שחרור או קבלת רישיון נהיגה.

אגרטל  או כד מעוצב

כששולחים זר פרחים למשרד, לחנוכת בית, או ליולדת צריך לקחת בחשבון שאולי למי שמקבל את הזר לא יהיה כלי מתאים להכניס אותו לתוכו. כדי לשדרג את המחווה ולהראות את האכפתיות שלכם ושאתם קשובים ולוקחים בחשבון את כל הצרכים של מי ששלחתם לו או לה פרחים, צרפו לזר אגרטל יפה או כד. תוספת זו תישאר גם זמן רב אחרי שהפרחים ינבלו או יתייבשו, ותיתן נופך של ייחודיות לזר ששלחתם.

עיטוף ועיצוב נכון מוסיף המון

זר פרחים מגיע בדרך כלל עטוף בעטיפה שקופה סטנדרטית. אם אתם רוצים להפוך אותו למיוחד ויוצא דופן, השקיעו קצת יותר בעטיפה. ישנם ניירות עטיפה צבעוניים ובחנויות הפרחים אפשר להציע מגוון צבעים ודרכים לעטוף בצורה ייחודית. העטיפה יכולה להשתלב ממש בזר עצמו, או רק לכרוך אותו תוך מתן נגיעות נוספות של צבע. גם סרט יפה מבד, נייר או ניילון יכול להוסיף הרבה. שימו לב שבחנות מסדרים את הזר בתשומת לב, שהפרחים מפוזרים בצורה אסטטית ויפה שמשתלבת הן עם הירק והן עם העטיפה שהוספתם.

הרכבת זר אישי, סידור פרחים או שזירה אישית

דרך נוספת ליצור זר ייחודי היא לעשות אותו בעצמכם בבית. זה לא תמיד פשוט, אבל מגוון מדריכים, מצולמים או כתובים, מופיעים ברחבי הרשת, ואפשר גם ללמוד את התחום ממש באופן מסודר בקורס או חוג שבו אתם מתנסים בעצמכם. תוכלו ללמוד את רזי סידור הפרחים, השזירה, והרכבת הזרים וליצור זר שמבטא את הטעם העיצובי והאסטטי הייחודי שלכם. הזר שתייצרו יהיה חד פעמי ומיוחד, ולו רק בגלל שהוא נוצר בידיים שלכם באופן אישי.

דילוג לתוכן