טיפים לבחירת זר כלה

זר כלה הוא כמו הדובדבן שבקצפת, הפריט הקטנטן שמשלים את ההופעה שלך, איתו תתהלכי בדרך לחופה, איתו תצטלמי לתמונות החתונה ואותו תוכלי לשמור לעוד שנים רבות כזיכרון ליום המאושר בחייך על כן, חשוב שהוא יהיה הזר המושלם בשבילך, שיתאים למראה הכולל שבחרת וישלים את ההופעה שלך. הנה כמה טיפים לבחירת זר כלה:

טיפ ראשון: חשוב שזר הכלה יתאים למראה הכולל שלך, איזה כלה בחרת להיות?
אם את כלה קלאסית יתאים לך זר ורדים, לבנים או אדומים. אם את כלה אלגנטית יתאים לך זר יוקרתי לדוגמא זר סחלבים או שושן צחור. אם את כלה קלילה ואוהבת מראה פשוט ונקי תוכלי לבחור בזר עדין מפרחי ליזיאנטוס לדוגמא:

טיפ שני: בעת בחירת הזר יש להתחשב בגודל שלו ולהתאים אותו בצורה פורפוציונלית לגודלך, אם את כלה גבוהה יחמיא לך זר מאורך אם את קומפקטית וקטנה בקשי מהשוזרת שהזר לא יהיה גדול וארוך אלא עדין וקטן
טיפ שלישי: אם ברצונך לשמור את הזר לשנים הבאות עדיף שתבחרי בזר ורדים אשר ניתן לייבש אותו בקלות ע"י מריחה בג'ל סיליקון וייבוש במיקרוגל
טיפ רביעי: אל תחששי להתפרע עם צבעים, נכון את כלה, וסביר להניח שהשמלה שלך בצבע בהיר או לבן, הכל חגיגי ובוהק אבל ניתן להוסיף כתם צבע שיקפיץ את ההופעה שלך וידגיש את הנוכחות שלך, את זה תוכלי לעשות בעזרת בחירת זר בצבעים סגולים או אדומים לדוגמא, דבר אשר ייחד אותך ויגרום לך להראות יפה ומושלמת כמו שכלה צריכה להראות.

אנחנו במשתלת הסחלב נשמח להיות קשובים לכל רצונותייך ולשזור לך זר כלה מושלם בשבילך
מזל-טוב ממשתלת הסחלב חנות פרחים בראשון לציון

דילוג לתוכן