הזמנת פרחים בראשון לציון

"הסחלב": הזמנת פרחים מרהיבים בראשון לציון

זר-מיקס
הזמנת פרחים בראשון לציון - זר-מיקס
החל מ - 150.00
זר-מיקס
ורד ננסי בשלל צבעים יפים
לפרטים ורכישה
כיפה אדומה
הזמנת פרחים בראשון לציון - כיפה אדומה
300.00
כיפה אדומה
סלסלה עם טוליפים צהובים גרברות אדומות בחורף
לפרטים ורכישה
הפתעה מאוד גדולה
הזמנת פרחים בראשון לציון - הפתעה מאוד גדולה
החל מ - 161.00
הפתעה מאוד גדולה
ליאטריס סגול דולפיניום לבן לזיאנטוס סגול לבן
לפרטים ורכישה
שמש צהובה
הזמנת פרחים בראשון לציון - שמש צהובה
החל מ - 150.00
שמש צהובה
ורדים לאבלי ליליה צהובה גרברה צהובה
לפרטים ורכישה
להרשים בגדול
הזמנת פרחים בראשון לציון - להרשים בגדול
החל מ - 161.00
להרשים בגדול
גרביליאה כתומה חרצית כתומה צהובה וציפור גן עדן
לפרטים ורכישה
זר שמח
הזמנת פרחים בראשון לציון - זר שמח
החל מ - 160.00
זר שמח
ליזיאנטוס ורדים לאבלי ליליות באבונג
לפרטים ורכישה
לאחת ויחידה
הזמנת פרחים בראשון לציון - לאחת ויחידה
החל מ - 160.00
לאחת ויחידה
ליזיאנטוס לבן ליליות ורודות סייפנים לבנים
לפרטים ורכישה
תשוקה לבנה
הזמנת פרחים בראשון לציון - תשוקה לבנה
החל מ - 160.00
תשוקה לבנה
חרצית ורודה לזיאנטוס לבן ליליה לבנה
לפרטים ורכישה

כפתור לזרים וסידורי פרחים נוספים

טיפים להזמנת פרחים

עידן האינטרנט הופך כל רכישה לפשוטה ובתוך כך גם הזמנת פרחים בראשון לציון ובסביבה. אתם יכולים להזמין את המשלוח בקלות בכל שעה של היום.

לצד הטכנולוגיה הפשוטה, יכול להיות שיש לכם שאלות בנוגע לבחירה הקרובה. במיוחד עבורכם אספנו את אנשי המקצוע שלנו במשתלת "הסחלב" וריכזנו את הטיפים הטובים ביותר וזאת כדי לעזור לכם להזמין משלוח פרחים כשאתם בטוחים בתהליך.

משתלת "הסחלב" ממוקמת בראשון לציון ומתמחה במשלוח פרחים טריים ומרהיבים לכל הארץ.

1. בחרו את הפרחים הנכונים

לא כל פרח מתאים לכל אירוע ולכן כדאי שתחשבו מה אתם רוצים לשדר. פרחים אדומים משדרים רומנטיקה ולכן הם יהיו מעולים ליום הולדת של אהוב או אהובה, לציון יום השנה וכמובן, ליום האהבה. בין הפרחים האדומים נמצאים הוורדים אך לא רק. גם צבעונים אדומים יכולים להתאים ולהעביר את המסר שאתם אוהבים.

פרחים צהובים ולבנים משדרים טוהר והם מתאימים מאד בימי חג. אם אתם שולחים זר להורים לכבוד שבת או חג או רוצים להגיד למישהו תודה, פרחים אלו יכולים להיות מצוינים. בין הפרחים הבהירים תוכלו לבחור גרברות, חרציות ושושן צחור.

לבית החולים, לאחר פרוצדורה רפואית או לידה, כדאי לבחור בזר פרחים נמוך, בתוך אגרטל כאשר זר צבעוני יכול להכניס המון שמחה ולכן הוא יתאים מאד. בנוסף, אפשר להזמין עציץ קטן ובמיוחד אם לא מדובר באשפוז ארוך.

2. הזמינו משלוח פרחים למקום ולשעה המתאימה

נקודה חשובה שיכולה לשדרג כל הזמנת פרחים הוא בחירה נכונה לאן לשלוח אותו ומתי. אפשר להזמין את המשלוח לכל שעה, אך הכוונה יכולה להיות שונה לאורך היום. למשל, כדי להתחיל את יום ההולדת או יום השנה עם אמרת אהבה, כדאי להזמין את המשלוח לשעות הבוקר או לעבודה, לקראת שעות הצהריים.

לכבוד השבת או החג, כדאי להזמין משלוח פרחים שיגיע סביב שעת הצהריים כך שזה עוד לא שבת ולא באמצע הסידורים האחרונים לקראתה. משלוחים באמצע השבוע לבית יוכלו להגיע בשעות שלאחר העבודה וכך להבטיח שיפתיעו את מי שיקבל אותם כשיהיה בבית.

3. שדרגו את החוויה

ישנן שלל דרכים לשדרג את המשלוח של הפרחים. אתם יכולים להשקיע בברכה מצחיקה או מרגשת במיוחד. אתם יכולים לדאוג לסידור פרחים יוצא דופן, כזה שלא רואים בכל יום. כמו כן, תוכלו להכין הפתעה להמשך היום כשהפרחים הם בעצם ההכנה לקראת מה שעומד לבוא.

אם אתם מתכוונים להמשיך את היום עם עוד חוויות, תוכלו לרמוז עליהן גם בברכה שתכתבו. כמו כן, כשהמשלוח מיועד למקום העבודה או כל מקום ציבורי, כדאי מאד להוסיף לו גם אגרטל או כלי קיבול אחר שאפשר יהיה לשים בו את הפרחים (ושיישאר כמתנה לשנים קדימה).

4. מצאו משתלה עם פרחים טריים

אתם רוצים להשקיע בפרחים טריים שיהיה כיף לקבל אותם ושיהיו בשיאם. לכן, חפשו אחר משתלה שמגדלת בעצמה את הפרחים. כך תוכלו להבטיח לעצמכם טריות בכל יום ובכל שעה. המשתלה לא רק מציעה פרחים שגדלים במקום אלא גם מומחיות בכל הנוגע לגידול שלהם.

משתלה המתמחה במשלוחי פרחים תוכל להציע לכם גם עציצים וסידורי פרחים לרבות סידור לחתונה, להצעת נישואין ועוד.

דילוג לתוכן